Black Diamond Distance Carbon FLZ Bruksanvisning
Black Diamond Inte kategoriserad Distance Carbon FLZ
Läs gratis den bruksanvisning för Black Diamond Distance Carbon FLZ (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Black Diamond Distance Carbon FLZ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Distance Carbon FLZ |
| Vikt: | 355 g |
| Lämplig för: | Unisex |
| Antal segment: | 3 |
| Bästa användningsområden: | Vandring |
| Konstruktion: | Hopfällbar |
| Vikta längd: | 370 mm |
| Grepp: | I-grepp |
| Skaftmaterial: | Kol |
| Minimilängd: | 1050 mm |
| Maxlängd: | 1250 mm |
| Material i handgreppet: | Skum |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Diamond Distance Carbon FLZ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Black Diamond Manualer
5 Mars 2025
20 Februari 2025
16 Oktober 2024
4 Oktober 2024
24 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025