Blackmagic Design SmartView 4K 2 Bruksanvisning
Blackmagic Design högtalare SmartView 4K 2
Läs gratis den bruksanvisning för Blackmagic Design SmartView 4K 2 (46 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Blackmagic Design SmartView 4K 2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

Installation and Operation Manual
SmartView &
SmartScope
June 2018
English,日本語,Français, Deutsch, Español,,中文
한국어,Русский,Italiano, Português and Türkçe.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blackmagic Design |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | SmartView 4K 2 |
| Vikt: | 3601 g |
| Bredd: | 482 mm |
| Djup: | 69.8 mm |
| Höjd: | 266 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal RJ-45-portar: | 1 |
| Kontrastförhållande: | 1000:1 |
| Garantiperiod: | 1 År |
| SDI-ingångar: | 2 |
| SDI-utgångar: | 1 |
| Skärmtyp: | LCD |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10 |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Strömförbrukning (vanlig): | 24 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| USB-port: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Svarstid (medel): | 25 ms |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blackmagic Design SmartView 4K 2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Blackmagic Design Manualer
26 Juli 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026