Blade Fusion 550 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blade Fusion 550 (33 sidor) i kategorin Radiostyrda leksaker. Denna manual har varit användbar för 40 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
33
Nedladdningar
515
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blade |
| Kategori: | Radiostyrda leksaker |
| Modell: | Fusion 550 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 44.45 mm |
| Djup: | 53.97 mm |
| Höjd: | 69.85 mm |
| Förpackningens vikt: | 450 g |
| Snäll: | Draaivolumeregelaar |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Lätt att installera: | Ja |
| Krafthantering: | - W |
| Dämpning: | 33 dB |
Radiostyrda leksaker Blade Manualer
23 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
Radiostyrda leksaker Manualer
Nyaste Radiostyrda leksaker Manualer
2 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
15 Mars 2026
23 Februari 2026