Blanco CCT905X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blanco CCT905X (12 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Blanco CCT905X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Instructions for the Use and Care and Installation of
CCT905X
Touch Control Cooktop
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blanco |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CCT905X |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Husmaterial: | Zink |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP40 |
| Nuvarande: | 10 A |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Spännande: | 50 V |
| Anslutning(ar): | XLR |
| Kontaktledarmaterial: | Zilver/Nikkel |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 80 °C |
| Yttre-diameter: | 8 mm |
| AWG trådmätare: | 16 |
| Kärnstorlek: | 1.5 mm² |
| Dielektrisk styrka: | 1500 V |
| Kontaktmotstånd: | 3 mΩ |
| Kapacitans mellan kontakterna: | 7 pF |
| Livslängd (cykler): | 1000 |
| Insättningskraft: | 20 N |
| Utdragskraft: | 20 N |
| Låselementmaterial: | Zink |
| Hudplätering: | Zwart-chroom |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blanco CCT905X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Blanco Manualer
4 Oktober 2024
22 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
15 September 2024
13 September 2024
11 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026