Blaupunkt CDC A03 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt CDC A03 (3 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
3
Nedladdningar
596
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | CDC A03 |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, Metallic |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 3478 g |
| Bredd: | 165 mm |
| Djup: | 275 mm |
| Höjd: | 400 mm |
| Antal program: | 6 |
| Sladdlängd: | 0.9 m |
| Tillgångar: | 820 W |
| Ursprungsland: | China |
| Tullproduktkod (TARIC): | 851671000 |
| Kapacitet för kaffebönor: | 100 g |
| Bakgrundsbelysta nycklar: | Ja |
| Kaffebryggare typ: | Half automatisch |
| Kaffeinmatningstyp: | Coffee beans, Ground coffee |
| Reservoar för bryggkaffe: | Kan |
| Kapacitet i koppar: | 6 kopjes |
| Inbyggd kvarn: | Ja |
| Justerbar kaffestyrka: | Ja |
| Antidroppfunktion: | Ja |
| Göra kaffe: | Ja |
| Att göra espresso: | Nee |
| Gör cappuccino: | Nee |
| Justerbara slipinställningar: | Ja |
| Avtagbar vattentank: | Ja |
| Inbyggd mjölkskummare: | Nee |
| Antal inställningar för kaffestyrka: | 2 |
| Mjölkbehållare: | Nee |
| Typ produkt: | Filterkoffiezetapparaat |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026