Blaupunkt Dublin C32 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt Dublin C32 (24 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 34 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
1.616
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | Dublin C32 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 1333 g |
| Bredd: | 181 mm |
| Djup: | 159 mm |
| Höjd: | 166 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Blåtand: | Ja |
| Nuvarande: | 3 A |
| På / Av knapp: | Ja |
| Närfältskommunikation (NFC): | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Medföljande kablar: | DC |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 50 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 3 W |
| DC-spänningsingång: | 19 V |
| Antal högtalare: | 1 |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Antal förare: | 1 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Frekvensomfång: | 2.4 - 2.48 GHz |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Antal RJ-45-portar: | 1 |
| Signal-brusförhållande: | 80 dB |
| AUX ingång: | Ja |
| Trådlösa anslutningar: | Ja |
| Typ av högtalare: | 1-weg |
| Diameter woofer: | 90 mm |
| Diameter högtonenhögtalare: | 19 mm |
| Handsfree stativ: | Ja |
| Produktdesign: | Overige |
| Tweeter: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Typ produkt: | Draadloze stereoluidspreker |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026