Blaupunkt GTA 470 DSP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt GTA 470 DSP (52 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
1.106
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | GTA 470 DSP |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Vikt: | 410 g |
| Förpackningens vikt: | 600 g |
| Snäll: | Smartphonegebaseerd headmounted display |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 200 x 150 x 143 mm |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Para: | 5.6 " |
| Mått (B x D x H): | 195 x 115 x 133 mm |
| Betraktningsvinkel: | - ° |
| Maximal skärmstorlek: | 5.6 " |
| 3D redo: | Ja |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026