Blaupunkt Montreux RCM 169 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt Montreux RCM 169 (45 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
45
Nedladdningar
1.741
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | Montreux RCM 169 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Stainless steel, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 575 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisch |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 69 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Installationsfackets bredd: | - mm |
| Installationsfack djup: | - mm |
| Installationsfack höjd: | - mm |
| Antal glasdörrpaneler: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.87 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.79 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 2300 W |
| Ugn med nettokapacitet: | - l |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Bakplåtsmått: | Ja |
| Undervärmning: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026