Blaupunkt Orlando MP46 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt Orlando MP46 (17 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
17
Nedladdningar
843
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | Orlando MP46 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Timer: | Nee |
| Vikt: | 19600 g |
| Bredd: | 850 mm |
| Djup: | 45 mm |
| Höjd: | 490 mm |
| Grill: | Nee |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Förpackningens bredd: | 1116 mm |
| Djuppackning: | 659 mm |
| Förpackningshöjd: | 165 mm |
| Typ av material (överst): | Keramisch |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 1900 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 2800 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 1100 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 5 zone(s) |
| Typ av häll: | Gaskookplaat |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 5 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | - zone(s) |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Ansluten last (elektrisk): | - W |
| Ansluten last (gas): | 13800 W |
| Bredd på häll: | 90 cm |
| Säkerhetsventil: | Ja |
| Ramtyp: | Frameloos |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 1900 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Gas |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Gas |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Gas |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Gas |
| Wokbrännare: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strömkälla för brännare/kokzon 5: | Gas |
| Typ av brännare/kokzon 5: | Wok |
| Brännare/kokzonseffekt 5: | 6100 W |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026