Blaupunkt Pasadena CD 71 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt Pasadena CD 71 (9 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
518
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | Pasadena CD 71 |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Värmekälla: | Gas |
| Vikt: | 83200 g |
| Bredd: | 1500 mm |
| Djup: | 740 mm |
| Höjd: | 1200 mm |
| Snäll: | Grill |
| Husmaterial: | Porcelain, Stainless steel |
| Vormfaktor: | Verrijdbaar |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Antalet hjul: | 4 wiel(en) |
| Termometer: | Ja |
| Totala tillgångar: | - W |
| Lockmaterial: | Roestvrijstaal |
| Lock: | Ja |
| Hjulhjul: | Ja |
| Beläggning av hölje: | Emaille |
| Ben: | Nee |
| Grillytans storlek (WXD): | 680 x 480 mm |
| Brännande enhet: | Ja |
| Sidobrännareffekt: | 3520 W |
| Brännarmaterial: | Roestvrijstaal |
| Huvudbrännarens effekt: | 11430 W |
| Värmereflekterande material: | Roestvrijstaal |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026