Blaupunkt Santa Cruz MP36 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt Santa Cruz MP36 (34 sidor) i kategorin bilradio. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
802
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | bilradio |
| Modell: | Santa Cruz MP36 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 1700 g |
| Bredd: | 437 mm |
| Djup: | 723 mm |
| Höjd: | 89 mm |
| Förpackningens vikt: | 28600 g |
| Förpackningens bredd: | 624.84 mm |
| Djuppackning: | 1153.922 mm |
| Förpackningshöjd: | 252.984 mm |
| Processorfrekvens: | - GHz |
| Processorfamilj: | AMD EPYC |
| Processormodel: | 7000 |
| Inkluderar operativsystem: | Nee |
| Ethernet LAN: | Ja |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 2 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Certifiering: | 80 PLUS Titanium Level |
| Nätförsörjning: | 1600 W |
| Internminne: | - GB |
| Internminnestyp: | DDR4-SDRAM |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 70 °C |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 3 |
| Processorfabrikant: | AMD |
| Maximalt internminne: | 8000 GB |
| Total lagringskapacitet: | - GB |
| Typ av optisk enhet: | Nee |
| Inbyggd grafikadapter: | Ja |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Aspeed AST2500 |
| Förvaringsfuktighet: | 5 - 95 procent |
| Rackmontering: | Ja |
| Bostadstyp: | Rack (2U) |
| Redundant strömförsörjning: | Ja |
| ETC: | Ja |
| Klockhastighetsminne: | 3200 MHz |
| Minnesplatser: | 32 |
| SSD-gränssnitt: | NVMe, Serial Attached SCSI (SAS), SATA |
| Ethernet-gränssnittstyp: | 10 Gigabit Ethernet |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ja |
| PCI Express x16-platser: | 1 |
| RAID-stöd: | Nee |
| Maximal lagringskapacitet: | - TB |
| LAN-kontroller: | Intel X710-TM4 |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 8 - 90 procent |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Hot-swap: | Ja |
| NVMe: | Ja |
| BIOS-typ: | EEPROM |
| Totalt antal SATA-kontakter: | 2 |
| Stöd för Intelligent Platform Management Interface (IPMI).: | Ja |
| SSD-format: | 2.5" |
| Antal SSD:er som stöds: | 24 |
| SSD-storlekar som stöds: | 2.5" |
bilradio Blaupunkt Manualer
2 April 2025
2 April 2025
26 Januari 2025
8 Januari 2025
7 Januari 2025
bilradio Manualer
Nyaste bilradio Manualer
23 Mars 2026
22 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026
18 Februari 2026