Blomberg BRFB 1042 WHN Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blomberg BRFB 1042 WHN (73 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Blomberg BRFB 1042 WHN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/73

BRFB 1042SSN
BRFB 1042SLN
BRFB 1042WHN
BRFB 1152SSN
Refrigerator
User Manual
Congélateur/Réfrigérateur
Manuel d'utilisation
Refrigerador
Manual del usuario
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blomberg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BRFB 1042 WHN |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 140 g |
| Bredd: | 66 mm |
| Djup: | 9.5 mm |
| Höjd: | 135.2 mm |
| Batterikapacitet: | 1800 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 4.5 " |
| Upplösning: | 854 x 480 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| Orienteringssensor: | Ja |
| Processorfrekvens: | 1.3 GHz |
| Processorfamilj: | MediaTek |
| Processormodel: | MT6582M |
| Antal processorkärnor: | 4 |
| RAM-kapacitet: | 1 GB |
| Intern lagringskapacitet: | 4 GB |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 32 GB |
| Taltid (3G): | - uur |
| Standbytid (3G): | - uur |
| SIM-korts kapacitet: | Dual SIM |
| 2G-standarder: | EDGE, GPRS |
| 3G-standarder: | HSDPA, HSUPA, WCDMA |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Generering av mobilt internet: | 3G |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AC3, APE, eAAC+, MP3, OGG |
| Videoformat som stöds: | AVI, FLV, H.264, MKV, MP4, RM, RMVB, WMV9 |
| GPS: | Ja |
| Plats position: | Ja |
| Vormfaktor: | Rechthoek |
| Bakre kameraupplösning (numerisk): | 8 MP |
| Främre kameraupplösning (numerisk): | 2 MP |
| Bakre kamerablixt: | Ja |
| Videoinspelning: | Ja |
| Typ av främre kamera: | Enkele camera |
| Typ bakre kamera: | Enkele camera |
| Inkluderar operativsystem: | Android 4.2.2 |
| Plattform: | Android |
| Appdistributionsplattform: | Google Play |
| USB uttag: | Nee |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Medföljande kablar: | AC, USB |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Typ av abonnemang: | Geen abonnement |
| MMS: | Ja |
| E-post: | Ja |
| FM-radio: | Ja |
| Bildformat som stöds: | BMP, GIF, JPEG XR, PNG |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Inkluderar headset: | Ja |
| Musikspelare: | Ja |
| KANT: | Ja |
| GPRS: | Ja |
| Skärmskydd: | Ja |
| Spela filmen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | IPS |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blomberg BRFB 1042 WHN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Blomberg Manualer
31 Mars 2026
1 Juni 2025
1 Juni 2025
1 Juni 2025
13 Oktober 2024
10 Oktober 2024
2 Oktober 2024
27 September 2024
27 September 2024
21 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026