Blomberg BRFB 1822 SS Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blomberg BRFB 1822 SS (92 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Blomberg BRFB 1822 SS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

BRFB1812SSL
BRFB1822SSL
BRFB1822SS
BRFB1812SS
BRFB1822WH
BRFB1822SSN
BRFB1822SSLN
BRFB1812SSN
BRFB1812SSLN
Refrigerator
User Manual
Réfrigérateur
Manuel d'utilisation
Refrigerador
Manual del usuario
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blomberg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BRFB 1822 SS |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2200 g |
| Bredd: | 377 mm |
| Djup: | 235 mm |
| Höjd: | 33.2 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 14 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Processorfrekvens: | 2.4 GHz |
| Processorfamilj: | Intel® Core™ i3 |
| Processormodel: | i3-4000M |
| Antal processorkärnor: | 2 |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Vormfaktor: | Clamshell |
| Inkluderar operativsystem: | Gratis DOS |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MMC, SD |
| Ljudsystem: | Dolby Advanced |
| Ljusstyrka: | 200 cd/m² |
| Processor litografi: | 22 nm |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Marknadspositionering: | Bedrijf |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Nee |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Inkluderar nätsladd: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 2 GB |
| Förvarings media: | HDD |
| Batteritid/batteritid: | 6 uur |
| Internminnestyp: | DDR3-SDRAM |
| Password bescherming: | BIOS |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10, 100 Mbit/s |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi): | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processoruttag: | PGA946 |
| Stepping: | C0 |
| Systembuss: | 5 GT/s |
| Processor antal trådar: | 4 |
| PCI Express-kortplatsversion: | 2.0 |
| Processorns driftlägen: | 64-bit |
| Processorns cache: | 3 MB |
| Tjunction: | 100 °C |
| Busstyp: | DMI |
| PCI Express-konfigurationer: | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Thermal Design Power (TDP): | 37 W |
| Kodnamnsprocessor: | Haswell |
| Maximalt antal PCI Express-linjer: | 16 |
| Typ av processorcache: | Smart Cache |
| ECC stöds av processor: | Nee |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 8 GB |
| Total lagringskapacitet: | 500 GB |
| Typ av optisk enhet: | DVD-RW |
| Inbyggd grafikadapter: | Ja |
| Familjens inbyggda grafikadapter: | Intel® HD Graphics |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Intel® HD Graphics 4600 |
| Grundläggande frekvens inbyggd grafikadapter: | 400 MHz |
| Inbyggd grafikadapter dynamisk frekvens (max): | 1100 MHz |
| Inbyggt grafikkort-ID: | 0x416 |
| Maximalt minne inbyggd grafikadapter: | 2 GB |
| Inbyggd grafikadapter DirectX-version: | 11.1 |
| Fram kamera: | Ja |
| Numerisk knappsats: | Nee |
| Instruktionsuppsättningar som stöds: | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT): | Nee |
| Intel® Smart Response Technology: | Nee |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology): | Ja |
| Intel® Turbo Boost-teknik: | Nee |
| Intel® Quick Sync-videoteknik: | Ja |
| Intel® InTru™ 3D-teknik: | Ja |
| Intel® Clear Video HD-teknik (Intel® CVT HD): | Nee |
| Intel® Insider™: | Ja |
| Intel® Flex Memory Access: | Nee |
| Intel® AES nya instruktioner (Intel® AES-NI): | Nee |
| Förbättrad Intel SpeedStep-teknik: | Ja |
| Kör Disable Bit: | Ja |
| Idle stater: | Ja |
| Termisk övervakningsteknik: | Ja |
| CPU-konfiguration (max): | 1 |
| Intel® Enhanced Halt State: | Nee |
| Intel® Clear Video Technology för mobila internetenheter (Intel® CVT för MID): | Nee |
| Intel® VT-x med utökade sidtabeller (EPT): | Ja |
| Inbyggda alternativ tillgängliga: | Nee |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA): | Nee |
| Intel® Secure Key: | Ja |
| Intel® 64: | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Nee |
| Intel® Clear Video-teknik: | Nee |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x): | Ja |
| Processorpaketstorlek: | 37.5 x 37.5 x 4.7 mm |
| Konfliktfri processor: | Ja |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT): | Ja |
| Versie Intel® Identity Protection Technology: | 1.00 |
| Versie Intel® Secure Key Technology: | 1.00 |
| ARK ID-processor: | 75104 |
| Intel® Trusted Execution Technology: | Nee |
| Intel® TSX: | Nee |
| Intel® TSX-NI-version: | 0.00 |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT): | Ja |
| Intel® Rapid Start-teknik: | Nee |
| Intel® Smart Connect-teknik: | Nee |
| Anslutning till basstation: | Nee |
| Kombinerad hörlurs/mikrofonport: | Ja |
| SmartCard-kortplats: | Nee |
| Processorkod: | SR1HC |
| Pekdon: | Touchpad |
| Windows-tangenter: | Ja |
| Klockhastighetsminne: | 1600 MHz |
| Minneslayout: | 1 x 2 GB |
| Minnesplatser: | 2x SO-DIMM |
| Minnesformfaktor: | SO-DIMM |
| Tangentbord i full storlek: | Ja |
| Antalet installerade hårddiskar: | 1 |
| HDD kapacitet: | 500 GB |
| HDD-gränssnitt: | SATA |
| HDD rotationshastighet: | 5400 RPM |
| FSB-paritet: | Nee |
| Bussprocessor på framsidan: | - MHz |
| Intel® efterfrågebaserad växling: | Nee |
| Typ av laddningsport: | DC-in ingang |
| Typ CardBus PCMCIA-slot: | Nee |
| Processorserie: | Intel® Core™ i3-4000 Mobile Series |
| ExpressCard-kortplats: | Nee |
| S/PDIF-utgång: | Nee |
| Intel® Dual Display Capable Technology: | Nee |
| Intel® FDI-teknik: | Nee |
| Intel® Rapid Storage Technology: | Nee |
| Intel® Fast Memory Access: | Nee |
| Intel® Smart Cache: | Ja |
| HDD storlek: | 2.5 " |
| Intel® High Definition Audio (Intel® HD Audio): | Nee |
| Främre kameraupplösning: | 1280 x 720 Pixels |
| Maximalt internminne (64-bitars): | 8 GB |
| Wifi: | Ja |
| Typ produkt: | Notebook |
| Intel® Matrix Storage Technology (Intel® MST): | Nee |
| Intel® Active Management Technology (Intel® AMT): | Nee |
| Antal battericeller: | 6 |
| Processorgenerering: | Vierde generatie Intel® Core™ i3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blomberg BRFB 1822 SS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Blomberg Manualer
31 Mars 2026
1 Juni 2025
1 Juni 2025
1 Juni 2025
13 Oktober 2024
10 Oktober 2024
2 Oktober 2024
27 September 2024
27 September 2024
21 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026