Blomberg BRFB 1044 WH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blomberg BRFB 1044 WH (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Blomberg BRFB 1044 WH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

Refrigerator
Réfrigérateur
Refrigerador
BRFB1044 WH
ENInstruction for use
FRNotice d’utilisation
ES Instrucciones de uso
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blomberg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BRFB 1044 WH |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 18000 g |
| Bredd: | 226 mm |
| Djup: | 408.4 mm |
| Höjd: | 520.3 mm |
| Antal lampor: | 37 lampen |
| Typ av lampa: | LED |
| Strömlampa: | 20 W |
| Kraftkälla: | AC |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| siffra: | 1 |
| Lampans livslängd: | 20000 uur |
| Färg ljus: | Blue, Green, Red, White |
| Frekvens: | 50 - 60 Hz |
| Lämplig för inomhusbruk: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 700 W |
| Typ produkt: | Disco-spotlight |
| Ljuslägen: | DMX |
| Ljusstyrningsprotokoll: | DMX |
| Baldiameter: | - " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blomberg BRFB 1044 WH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Blomberg Manualer
31 Mars 2026
1 Juni 2025
1 Juni 2025
1 Juni 2025
13 Oktober 2024
10 Oktober 2024
2 Oktober 2024
27 September 2024
27 September 2024
21 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026