Blomberg BRFB 1152 SSN Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blomberg BRFB 1152 SSN (73 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Blomberg BRFB 1152 SSN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/73

BRFB 1042SSN
BRFB 1042SLN
BRFB 1042WHN
BRFB 1152SSN
Refrigerator
User Manual
Congélateur/Réfrigérateur
Manuel d'utilisation
Refrigerador
Manual del usuario
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blomberg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BRFB 1152 SSN |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 454 mm |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Belysning inuti: | Ja |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 32 l |
| Antal automatiska program: | 70 |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Självrengörande: | Ja |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Restvärmeindikator: | Ja |
| Automatisk avstängningstimer lagar mat på ett säkert sätt: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blomberg BRFB 1152 SSN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Blomberg Manualer
31 Mars 2026
1 Juni 2025
1 Juni 2025
1 Juni 2025
13 Oktober 2024
10 Oktober 2024
2 Oktober 2024
27 September 2024
27 September 2024
21 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026