Bosch Serie 4 SMS46AI05E Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin Serie 4 SMS46AI05E
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 4 SMS46AI05E (46 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 4 SMS46AI05E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

www.bosch-home.com/welcome
Register your new Bosch now:
Afwasautomaat
nlGebruiksaanwijzing
SM…
SB…
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMS46AI05E |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 39500 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 607 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Antal fryslådor: | 4 |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Ljudnivå: | 38 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 168 kWu |
| Förpackningens vikt: | 42200 g |
| Förpackningens bredd: | 617 mm |
| Djuppackning: | 711 mm |
| Förpackningshöjd: | 911 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Frys bruttokapacitet: | 110 l |
| Frys nettokapacitet: | 106 l |
| Fryskapacitet: | - kg/24u |
| Belysning inuti: | Ja |
| Husmaterial: | Staal |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 15 uur |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.458 kWh/24u |
| Nuvarande: | 1.3 A |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Frystemperatur (min): | -16 °C |
| Frystemperatur (max): | -28 °C |
| Djup när dörren är öppen: | 1162 mm |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Mini vriezer |
| Liebherr-teknik (lagring av livsmedel): | FrostProtect, SmartFrost, SuperFrost, VarioSpace |
| Skriv deurscharnier: | Vast scharnier |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 4 SMS46AI05E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026