Bosch Serie 4 SMI46IS04D Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin Serie 4 SMI46IS04D
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 4 SMI46IS04D (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 4 SMI46IS04D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

SMI46IS04D
262
kWh/annum
2660
L/annum x13 42
dB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMI46IS04D |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Dörrfärg: | Wit |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Årlig-energiförbrukning: | 94 kWu |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.257 kWh/24u |
| Nuvarande: | 1.2 A |
| Plats för visning: | Binnenin |
| Genomgående öppningsvinkel: | 115 ° |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Skriv deurscharnier: | Vast scharnier |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 4 SMI46IS04D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026