Bosch Serie 4 SMI46AS00E Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin Serie 4 SMI46AS00E
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 4 SMI46AS00E (50 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 4 SMI46AS00E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

XXXCPTDIIPNFDPNXFMDPNF
3FHJTUFSZPVSOFX#PTDIOPX
nlGebruiksaanwijzing
Afwasautomaat
SM...
SB...
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMI46AS00E |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 51000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1771 mm |
| Nettoskatt: | 130 W |
| Sladdlängd: | 2.45 m |
| Ljudnivå: | 35 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 174 kWu |
| Förpackningens vikt: | 53000 g |
| Förpackningens bredd: | 580 mm |
| Djuppackning: | 608 mm |
| Förpackningshöjd: | 1840 mm |
| Frys nettokapacitet: | 30 l |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 262 l |
| No Frost (kylskåp): | Nee |
| Typ av lampa: | LED |
| Multi-luftvägssystem (kylskåp): | Nee |
| Antal hyllor i kylskåp: | 5 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Boven |
| No Frost (frys): | Nee |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 16 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Nee |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nee |
| Total nettokapacitet: | 292 l |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Nee |
| Kylskåpsdörrfickor: | 5 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Larm för öppen dörr: | Nee |
| Nuvarande: | 16 A |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Bulleremissionsklass: | B |
| Kylsystem: | Statisch |
| antal dörrar: | 1 deur(en) |
| Vattendispenser: | Nee |
| Typ av vattenförsörjning: | Watertank |
| Antibakteriellt fack: | Nee |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Ventilation: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Infällda handtag: | Ja |
| Garantiperiod: | 2 jaar |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 4 SMI46AS00E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026