ATAG VA6311QF Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA6311QF
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA6311QF (80 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 2 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA6311QF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Gebruiks-
aanwijzing
Afwasmachine
Notice
d'utilisation
Lave-vaisselle
Benutzer-
information
Geschirrspüler
User manual
Dishwasher
VA6311QF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6311QF |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 560 mm |
| Höjd: | 860 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Integrerad timer: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 2.2 kWh |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Tvättklass: | A |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Halvintegrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 3 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 18 l |
| Torkklass: | A |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 600 x 550 x 863 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA6311QF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026