ATAG VA6311AF Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA6311AF
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA6311AF (24 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA6311AF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

User manual
Dishwasher
VA6311AF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6311AF |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Nej |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | - kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 19 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Glass/delicate, Intensive, Normal, Quick |
| Salt-indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA6311AF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026