ATAG VA6511RT Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA6511RT
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA6511RT (27 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 4 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA6511RT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

VA 6511QT/A01
VA 9511QT/A01
VA 6511RT/A01
VA 9511RT/A01
VA 6511ST/A01
VA 9511ST/A01
instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6511RT |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 865 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | - kWh |
| Anpassningsbar interiör: | Ja |
| Tvättklass: | A |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 48 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 12 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Torkklass: | A |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Intensive, Pre-rinse, Quick |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA6511RT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026