ATAG VA6311RF Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA6311RF
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA6311RF (76 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 3 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA6311RF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

Gebruiks-
aanwijzing
Afwasauto-
maat
User manual
Dishwasher
Notice
d'utilisation
Lave-vaisselle
Benutzer-
information
Geschirrspüler
VA6311RF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6311RF |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 898 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Nej |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.02 kWh |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Halvintegrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.8 l |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Glass/delicate, Intensive, Quick |
| Salt-indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA6311RF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026