Bosch Serie 4 WAN24067II Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 WAN24067II (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.555
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie 4 WAN24067II |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 67921 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 848 mm |
| Sladdlängd: | 2.1 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 54 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Närfältskommunikation (NFC): | Nej |
| Cykeltid (max): | 200 min |
| Justerbara fötter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Cold, Easy care, Hand/wool, Mix, Quick, Synthetics, Delicate/silk |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Invändigt material: | Plast |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9020 l |
| Djup med öppen dörr: | 1017 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 10 A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 55 l |
| Dörr färg: | Vit |
| Tittfönster: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 74 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.84 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Ansluten effekt: | 2300 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Restfukt: | 55 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 157 kWh |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.12 W |
| Extrasköljning: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Justering av fötter: | 12 mm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026