Bosch Serie 4 WAN28080 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 WAN28080 (2 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 79 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.258
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie 4 WAN28080 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 61 g |
| Bredd: | 65.1 mm |
| Djup: | 128.4 mm |
| Höjd: | 41.4 mm |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Kraftkälla: | Kabel |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Avsedd för: | Gamen |
| Stöder Windows: | Ja |
| Ergonomisk design: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Förbindelse: | USB Type-A |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 26000 DPI |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| Inbyggt minne: | Ja |
| Programmerbara musknappar: | Ja |
| Justerbar rörelseupplösning: | Ja |
| Röstningskvot: | 1000,8000 Hz |
| Musspårningshastighet: | 650 ips |
| Acceleration (max): | 50 G |
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026