Bosch Serie | 6 Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin Serie | 6
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie | 6 (48 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie | 6 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

XXXCPTDIIPNFDPNXFMDPNF
3FHJTUFSZPVSOFX#PTDIOPX
"GXBTBVUPNBBU
OM (FCSVJLTBBOXJK[JOH
SM…
SB…
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie | 6 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 4740 g |
| Bredd: | 70 mm |
| Djup: | 1020 mm |
| Höjd: | 122 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Belysningsstyrka: | 1680 Lux |
| Antal lampor: | 12 lampen |
| Typ av lampa: | LED |
| Strömlampa: | 10 W |
| Kraftkälla: | AC |
| Medföljande kablar: | AC |
| Ursprungsland: | Verenigde Staten |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| Justerbar hastighet: | Ja |
| Pulsfunktion: | Ja |
| Lampans livslängd: | 50000 uur |
| Färg ljus: | Amber, Blue, Green, Red, Ultraviolet (UV) |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Lämplig för inomhusbruk: | Ja |
| Strålvinkel: | 40 ° |
| XLR in: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 90 W |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Fjärrkontrollfunktion: | Ja |
| Dimmer för ljusintensiteten: | Ja |
| Ljuslägen: | Auto, DMX, Sound activated |
| Ljusstyrningsprotokoll: | DMX |
| DMX-ingång: | Ja |
| Baldiameter: | - " |
| Antal DMX-kanaler: | 5 kanalen |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie | 6 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026