Bosch Serie | 6 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie | 6 (48 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.459
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie | 6 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 4740 g |
| Bredd: | 70 mm |
| Djup: | 1020 mm |
| Höjd: | 122 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Belysningsstyrka: | 1680 Lux |
| Antal lampor: | 12 lampen |
| Typ av lampa: | LED |
| Strömlampa: | 10 W |
| Kraftkälla: | AC |
| Medföljande kablar: | AC |
| Ursprungsland: | Verenigde Staten |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| Justerbar hastighet: | Ja |
| Pulsfunktion: | Ja |
| Lampans livslängd: | 50000 uur |
| Färg ljus: | Amber, Blue, Green, Red, Ultraviolet (UV) |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Lämplig för inomhusbruk: | Ja |
| Strålvinkel: | 40 ° |
| XLR in: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 90 W |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Fjärrkontrollfunktion: | Ja |
| Dimmer för ljusintensiteten: | Ja |
| Ljuslägen: | Auto, DMX, Sound activated |
| Ljusstyrningsprotokoll: | DMX |
| DMX-ingång: | Ja |
| Baldiameter: | - " |
| Antal DMX-kanaler: | 5 kanalen |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026