Bosch Serie 6 KIR81AFE0G Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 6 KIR81AFE0G (28 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 6 KIR81AFE0G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Register your
new device on
MyBosch now and
get free benefits:
bosch-home.com/
welcome
Refrigerator
KIR81..
[en] User manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 6 KIR81AFE0G |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 62 mm |
| Barnlås: | Ja |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 1800 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 2500 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 1200 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 3 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Brännare/kokzon typ 1: | Klein |
| Brännare/kokzon typ 2: | Medium |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Groot |
| Antal gasbrännare: | 0 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 3 zone(s) |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Ansluten last (elektrisk): | 7400 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Ansluten last (gas): | - W |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Bredd på häll: | 62 cm |
| Boost funktion: | Ja |
| Antal boosters: | 9 |
| Färgkontrollpanel: | Zwart |
| Pansigenkänning: | Ja |
| Automatisk avstängningstimer lagar mat på ett säkert sätt: | Ja |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 1500 W |
| Kookzone 2 boost: | 2200 W |
| Kookzone 3 boost: | 3700 W |
| Timerns varaktighet: | 99 min |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links achter |
| Diameter brännare/kokzon 1: | 160 mm |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links voor |
| Brännare/kokzons diameter 2: | 180 mm |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts |
| Brännare/kokzons diameter 3: | 280 mm |
| Kokzon 1 form: | Rond |
| Kokzon 2 form: | Rond |
| Stop-and-go-funktion: | Ja |
| Kokzon 3 form: | Rond |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Indikator för återstående tid: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 6 KIR81AFE0G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026