Bosch Serie | 6 KAD92AI30 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie | 6 KAD92AI30 (145 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 66 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie | 6 KAD92AI30 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/145

de Montage- und GebrauchsanleitungKühl- und Gefrierkombination 3
enInstallation instructions and
instructions for useFridge-freezer 31
fr Notice de montage et d’utilisationCombiné réfrigérateur-congélateur 59
it Istruzioni per il montaggio e l'uso Frigorifero combinato 88
nl Montage- en gebruiksaanwijzingKoel- en vriescombinatie 116
Kühl- und Gefrierkombination
Fridge-freezer
Réfrigérateur / Congélateur
combiné
Combinazione frigorifero /
congelatore
Koel-/diepvriescombinatie
KAD..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie | 6 KAD92AI30 |
| Typ av operation: | Hefboom |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Ljudnivå: | - dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 200 W |
| Maximal utsugskapacitet: | 250 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Recirculerend |
| Soort vetfilter: | Koolstof |
| Strömlampa: | 40 W |
| Antal hastigheter: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie | 6 KAD92AI30 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026