Bosch Serie 6 KSV36AW4PG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 6 KSV36AW4PG (21 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 6 KSV36AW4PG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

en Instruction for UseRefrigerator 3
Refrigerator
KSV..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 6 KSV36AW4PG |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 848 mm |
| Nettoskatt: | 1800 W |
| Antal platsinställningar: | 13 couverts |
| Torksystem: | Condensatie |
| Dörrfärg: | Zwart |
| Sladdlängd: | 1.4 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 9 uur |
| Cykelns längd: | 250 min |
| Ljudnivå: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Vattenförbrukning per cykel: | 12 l |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Inverterteknik: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 84 kWu |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktstorlek: | Volledige grootte (60 cm) |
| Färgkontrollpanel: | Zwart |
| Dolt värmeelement: | Ja |
| Typ av bästa fack: | Mand |
| Kåpa material: | Roestvrijstaal |
| Färdig att använda indikatorlampa: | Ja |
| Saltindikator: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 3 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Halvlastad: | Ja |
| Antal sprutzoner: | 3 |
| Tvättprogram: | Eco, Intensive, Mixed, Soak |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.835 kWu |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Automatisk dörröppning: | Ja |
| Maximal varmvattentemperatur: | 60 °C |
| Temperatur (max): | 70 °C |
| Nedre kupan: | Vouwbaar |
| Typ av nedre korgställ: | Dubbel |
| Vattentillgång: | Cold, Hot |
| Antal korgar: | 2 mand(en) |
| Övre korgställ: | Vast |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.5 W |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Maximal fatstorlek (lägsta korgen): | 300 mm |
| Övre korg justerbar höjdnivåer: | 3 |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Självbalanserande gångjärn: | Ja |
| Maximal fatstorlek (övre korg): | 250 mm |
| Tvättsystem: | Smeg Orbital |
| Anti-dropp insatser: | Ja |
| Antal övre korgställ: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 6 KSV36AW4PG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026