Bosch Serie 6 MKKL82AF3A Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 6 MKKL82AF3A (111 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 6 MKKL82AF3A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/111

de Gebrauchsanleitung .............................................2
en User manual .......................................................20
fr Notice d'utilisation .............................................38
it Istruzioni per l’uso .............................................60
nl Gebruiksaanwijzing ............................................81
Kühl- und Gefrierkombination
Fridge-freezer
Réfrigérateur / Congélateur combiné
Combinazione frigorifero / congelatore
Koel-/diepvriescombinatie
KIL82.. / KIL72..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 6 MKKL82AF3A |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 860 mm |
| Djup: | 125 mm |
| Höjd: | 65 mm |
| Förpackningens vikt: | 6100 g |
| Förpackningens bredd: | 940 mm |
| Djuppackning: | 180 mm |
| Förpackningshöjd: | 190 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Medföljande kablar: | AC, AUX, HDMI, Optical |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Genomsnittlig effekt: | 180 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 2 W |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggda ljudavkodare: | DTS Digital Surround |
| Ljudutgångskanaler: | 8.0 kanalen |
| Frekvensomfång: | 76 - 20000 Hz |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| HDMI in: | 1 |
| HDCP-version: | 2.2 |
| Soundbar högtalare RMS effekt: | 180 W |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 1 procent |
| Digitalt ljud optiskt in: | 1 |
| Soundbar vikt: | 4300 g |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Diameter woofer: | 2 " |
| Antal basförare: | 6 |
| Diameter högtonenhögtalare: | 1 " |
| Antal diskantdrivrutiner: | 2 |
| Sändningseffekt: | 18 dBmW |
| Väggmonteringssats: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 33 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 6 MKKL82AF3A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026