Bosch Serie 6 MKKR41AD4A Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 6 MKKR41AD4A (86 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 6 MKKR41AD4A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/86

de Gebrauchsanleitung .............................................2
en User manual .......................................................17
fr Notice d'utilisation .............................................32
it Istruzioni per l’uso .............................................49
nl Gebruiksaanwijzing ............................................65
Kühlgerät
Refrigerator
Réfrigérateur
Frigorifero
Koelapparaat
KIR51.. / KIR41.. / KIR31.. / KFR31.. / KIR21.. / KFR21..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 6 MKKR41AD4A |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 175 g |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Material: | Gegalvaniseerd staal |
| Kabelns diameter: | 4.5 mm |
| Slot typ: | Combinatieslot |
| Antal medföljande nycklar: | 4 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 6 MKKR41AD4A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026