Bosch Serie | 6 VarioPerfect Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie | 6 VarioPerfect (76 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
76
Nedladdningar
1.116
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie | 6 VarioPerfect |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 65000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 585 mm |
| Höjd: | 848 mm |
| Motor: | Borstlös |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 51 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Displaybelysning: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Vikt inkl. förpackning: | 66000 g |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9460 l |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Transparent |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 76 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Restfukt: | 53 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 177 kWh |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Ingen sköljning: | Ja |
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026