Bosch Serie 6 WAL28PH1GB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 6 WAL28PH1GB (64 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 126 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
64
Nedladdningar
986
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie 6 WAL28PH1GB |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 39.5 g |
| Batterikapacitet: | 80 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 4 uur |
| Bluetooth-version: | 4.1 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Volymkontroll: | Knop |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Oproepen/muziek |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Mikrofontyp: | In lijn |
| Batteristyrd: | Ja |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 2 uur |
| Standbytid: | 120 uur |
| Kabelfärg: | Zwart |
| Kontrollknappar: | Multi-key, Play/pause, Track <, Track >, Volume +, Volume - |
| Taltid: | 4 uur |
| Typ av styrenhet: | Lijnbesturingseenheid |
| Typ produkt: | Headset |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85183000 |
| Ingångsspänning (hörlurar): | 5 V |
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026