Bosch Serie 6 WIW28302GB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 6 WIW28302GB (56 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
56
Nedladdningar
825
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie 6 WIW28302GB |
| Enhetsplacering: | Onderbouw |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Plugg typ: | Type G |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 116.07 kWu |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Djuppackning: | 580 mm |
| Förpackningshöjd: | 880 mm |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 135 l |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Äggställ: | Ja |
| Supercool funktion: | Nee |
| Kylskåpsdörrfickor: | 2 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Nuvarande: | 13 A |
| Kylmedium: | R600a |
| Klimaatklasse: | N-ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Multi-luftvägssystem: | Nee |
| Certifiering: | WEEE |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Medelviktigt kylskåp: | 20 g |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026