Bosch Serie | 8 WAW32541 Bruksanvisning
Bosch tvättmaskin Serie | 8 WAW32541
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie | 8 WAW32541 (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie | 8 WAW32541 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

WAW32541
196
kWh/annum
10560
L/annum
8,0
kg
ABCDEFG
47dB
73dB
2010/1061
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie | 8 WAW32541 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 590 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 47 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Dörrdiameter: | 320 mm |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10560 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | 73 dB |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.05 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Restfukt: | 44 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 196 kWh |
| Dörröppningsvinkel: | 171 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie | 8 WAW32541 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026