Bosch SGI33E25 Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin SGI33E25
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch SGI33E25 (28 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Bosch SGI33E25 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Afwasautomaat
nl Gebruiksaanwijzing
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | SGI33E25 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 114 g |
| Höjd: | 231 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Korrekt användning: | Fiets |
| Slangmaterial: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Typ produkt: | Handluchtpomp |
| Maximalt tryck: | 8.3 bar |
| Inbyggd tryckventil: | Nee |
| Typ av grepp: | I-type greep |
| Kompatibla däckventiltyper: | Presta |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch SGI33E25 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026