Cloer 6080 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Cloer 6080 (28 sidor) i kategorin ägg kokare. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
3.6 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
991
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | ägg kokare |
| Modell: | 6080 |
| Vikt: | 700 g |
| Bredd: | 230 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 135 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 350 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Plast |
| På / av-knapp: | Ja |
| Klar larm: | Ja |
| Ägg-kapacitet: | 6 ägg |
ägg kokare Cloer Manualer
29 September 2025
9 Augusti 2025
ägg kokare Manualer
Nyaste ägg kokare Manualer
31 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025