Cloer 7520 Bruksanvisning
Cloer kaffekvarn 7520
Läs gratis den bruksanvisning för Cloer 7520 (40 sidor) i kategorin kaffekvarn. Guiden har ansetts hjälpsam av 67 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Cloer 7520 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Bedienungsanleitung
Instruction Manual
Kaff eemühle mit Kegelmahlwerk Cloer-7520 / 7521
Coff ee grinder with conical grinder Cloer-7520 / 7521
Produktdetails / Product details
https://go.cloer.eu/IM-grinder
Cloer-7521
Cloer-7520
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | kaffekvarn |
| Modell: | 7520 |
| Bredd: | 135 mm |
| Djup: | 185 mm |
| Höjd: | 295 mm |
| Material: | Plast |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 150 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Kaffebönskapacitet: | 300 g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Cloer 7520 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffekvarn Cloer Manualer
9 Augusti 2025
9 Augusti 2025
4 September 2024
2 September 2024
31 Augusti 2024
kaffekvarn Manualer
Nyaste kaffekvarn Manualer
23 Mars 2026
20 Mars 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
11 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025