Cloer 7589 Bruksanvisning
Cloer kaffekvarn 7589
Läs gratis den bruksanvisning för Cloer 7589 (24 sidor) i kategorin kaffekvarn. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Cloer 7589 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Elektrische Kaeemühle 7580 / 7589
Electrical coee grinder 7580 / 7589
Moulin à café électrique 7580 / 7589
Deckel
Lid
Couvercle
Ein-/Ausschalter
ON/OFF button
Interrupteur
Basis
Body
Base
Edelstahlbehälter
Stainless steel
container
Réservoir en inox
Bedienungsanleitung
Instruction Manual
Mode d‘emploi
DE
EN
F
GR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | kaffekvarn |
| Modell: | 7589 |
| Bredd: | 90 mm |
| Djup: | 90 mm |
| Höjd: | 195 mm |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Material: | Plastic, Stainless steel |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Effekt: | 200 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Kaffebönskapacitet: | 70 g |
| Kniv i rostfritt stål: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Cloer 7589 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffekvarn Cloer Manualer
9 Augusti 2025
9 Augusti 2025
4 September 2024
2 September 2024
31 Augusti 2024
kaffekvarn Manualer
Nyaste kaffekvarn Manualer
23 Mars 2026
20 Mars 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
11 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025