CLXmusic Bullit 10 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för CLXmusic Bullit 10 (8 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
528
Produktspecifikationer
| Varumärke: | CLXmusic |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | Bullit 10 |
| Färg på produkten: | Black, Green |
| Vikt: | 33300 g |
| Motoreffekt: | 900 W |
| Tomgångsvarvtal (max): | 1490 RPM |
| Gummifötter: | Ja |
| Antal slipstenar: | 2 |
| Diameter slijpschijf: | 250 mm |
| Slipstenens tjocklek: | 40 mm |
| Slipande sten bersåhål: | 51 mm |
| Gnistskyddssköld: | Ja |
hi-fi system CLXmusic Manualer
19 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026