Cobra HH50 WX ST Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Cobra HH50 WX ST (21 sidor) i kategorin Radio. Denna manual har varit användbar för 41 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.711
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cobra |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | HH50 WX ST |
| Färg på produkten: | Wit |
| Förpackningens vikt: | 349 g |
| Förpackningens bredd: | 85 mm |
| Djuppackning: | 160 mm |
| Förpackningshöjd: | 165 mm |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Medföljande kablar: | UTP |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 4 |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | 128-bit AES |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 500 Mbit/s |
| Wifi: | Nee |
| Inbyggt uttag: | Ja |
Radio Cobra Manualer
24 September 2024
17 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026