Conair 600R Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Conair 600R (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 50 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.705
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Conair |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | 600R |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 29 g |
| Bredd: | 32 mm |
| Djup: | 16 mm |
| Höjd: | 62 mm |
| Snäll: | Draagbare streepjescodelezer |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 240 mAh |
| RAM-kapacitet: | 0.09 MB |
| Bluetooth-version: | 2.1+EDR |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Medföljande kablar: | USB |
| Varningssignal: | Ja |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| USB-version: | 1.1 |
| Antal nycklar: | 2 toetsen |
| Bildsensortyp: | Laser |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Streckkoder som stöds (1D): | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, MSI, Telepen |
| Standardgränssnitt: | USB |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 85 procent |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Pitch läshörna: | -25 - 25 ° |
| Luta läshörnan: | -20 - 20 ° |
| Läshastighet (max): | 100 lezingen/s |
Inte kategoriserad Conair Manualer
28 December 2024
27 December 2024
27 December 2024
27 December 2024
27 December 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025