Concept Elite VV6030 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Concept Elite VV6030 (25 sidor) i kategorin Hårtork. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Concept Elite VV6030 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

Fén na vlasy
Fén na vlasy
Suszarka do włosów
Hajszárító
Matu fēns
Hair dryer
VV6030
CZ
RO
ENSKPL
HULVDEFR
ITES
Haartrockner
Sèche-cheveux
Asciugacapelli
Secador de pelo
Uscător de păr
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Hårtork |
| Modell: | Elite VV6030 |
| Vikt: | 500 g |
| Bredd: | 205 mm |
| Djup: | 278 mm |
| Höjd: | 93 mm |
| Motor: | AC |
| Sladdlängd: | 3 m |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Jonisk funktion: | Ja |
| Koncentratormunstycke: | Ja |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Antal effektlägen: | 3 |
| Produktens färg: | Black, Bronze |
| bruksanvisning: | Ja |
| Enkelt och säkert inbyggt bärhandtag: | Ja |
| Spridarmunstycke: | Ja |
| Effekt: | 2200 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 82 dB |
| Utformad för resor: | Nej |
| Minsta möjliga effekt: | 1800 W |
| Kam: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept Elite VV6030 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hårtork Concept Manualer
24 Juli 2025
23 Juli 2025
29 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
Hårtork Manualer
Nyaste Hårtork Manualer
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026