Concept VV-5620 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Concept VV-5620 (28 sidor) i kategorin Hårtork. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Concept VV-5620 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Vysoušeč vlasů
Sušič vlasov
Suszarka do włosów
VV5620
Matu žāvētājs
Hair dryer
Haartrockner
VV5620
CZENDESKPLLV
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Hårtork |
| Modell: | VV-5620 |
| Sladdlängd: | 3 m |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Jonisk funktion: | Ja |
| Antal effektlägen: | 6 |
| Produktens färg: | Svart |
| Enkelt och säkert inbyggt bärhandtag: | Ja |
| Effekt: | 2000 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept VV-5620 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hårtork Concept Manualer
24 Juli 2025
23 Juli 2025
29 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
Hårtork Manualer
Nyaste Hårtork Manualer
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026