Concept LA7383BC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Concept LA7383BC (64 sidor) i kategorin Frys. Denna manual har varit användbar för 47 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
5.4 MB
Antal sidor
64
Nedladdningar
1.148
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | LA7383BC |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 85000 g |
| Bredd: | 836 mm |
| Djup: | 636 mm |
| Höjd: | 1780 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 345 kWh |
| Energiförbrukning: | 1.08 kWh/24h |
| Ismaskin: | Nej |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Frysläge: | Sidoplacerad |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 445 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 173 l |
| Kylkapacitet netto: | 272 l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
Frys Concept Manualer
23 Juli 2025
22 September 2024
22 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026