Concept Perfect Smile ZK5000 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Concept Perfect Smile ZK5000 (106 sidor) i kategorin Tandborste. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
9.7 MB
Antal sidor
106
Nedladdningar
390
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Tandborste |
| Modell: | Perfect Smile ZK5000 |
| Bredd: | 27.8 mm |
| Djup: | 27.8 mm |
| Höjd: | 248.6 mm |
| Laddare: | Ja |
| Laddningstid: | 8 h |
| Integrerad timer: | Ja |
| Drifttid: | 2 min |
| Justerbar hastighet: | Ja |
| Tandborstlägen: | Deep clean, Polishing, Sensitive, Soft, Whitening |
| Avtagbart huvud: | Ja |
| Laddningsfodral: | Ja |
| USB-laddare medföljer: | Ja |
| USB-kabel medföljer: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Antal USB-kablar: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX7 |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Strömkälla: | AC/Batteri |
| Bluetooth: | Ja |
| Antal medföljande handenheter: | 1 styck |
| Ändamål: | Vuxen |
| Toothbrush frequency (oscilations): | 40000 rörelser per minut |
| Tandborstfrekvens (pulsar): | - rörelser per minut |
| Tandborsttyp: | Ultraljudstandborste |
| Handtagets färg: | Vit |
| Resefodral: | Ja |
| Antal tandborstlägen: | 5 |
| Stöd för mobilapp: | Ja |
| Borstform: | Oval |
| Borsthuvuden ingår: | 2 styck |
| Handtag material: | ABS synthetics |
| Antal USB-laddare som ingår: | 1 |
Tandborste Concept Manualer
21 September 2025
21 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
Tandborste Manualer
Nyaste Tandborste Manualer
26 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026