Concept RK-3010re Bruksanvisning
Concept vattenkokare RK-3010re
Läs gratis den bruksanvisning för Concept RK-3010re (28 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Concept RK-3010re eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Rychlovarná konvice
Rýchlovarná kanvica
Czajnik elektryczny
RK3010
Ātrvārāmā tējkanna
Electric kettle
Wasserkocher
CZENDESKPLLV
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | RK-3010re |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 365 g |
| Bredd: | 199 mm |
| Djup: | 34 mm |
| Höjd: | 156 mm |
| Förpackningens bredd: | 187 mm |
| Djuppackning: | 184 mm |
| Förpackningshöjd: | 97 mm |
| Snäll: | Wandmontage |
| Användarmanual: | Ja |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Instruktioner: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.2 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Certifiering: | CE |
| Gränssnitt: | RF Draadloos |
| Antal kanaler: | 2 kanalen |
| Driftspänning: | 230 V |
| Sändningseffekt: | 250 mW |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Produktens färg: | Röd |
| Effekt: | 1785 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept RK-3010re ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Concept Manualer
26 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
13 Augusti 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026