Concept RK2340 Bruksanvisning
Concept vattenkokare RK2340
Läs gratis den bruksanvisning för Concept RK2340 (37 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Concept RK2340 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/37

CZSKPLHULVENDE
Rychlovarná konvice
Rýchlovarná kanvica
Czajnik elektryczny
Vízforraló
Ātrvārāmā tējkanna
Electric kettle
Wasserkocher
Bouilloire
Bollitore elettrico
Hervidor eléctrico
RK234x
FRITES
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | RK2340 |
| Sladdlängd: | 0.65 m |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Isolerat handtag: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Sladdlös: | Nej |
| Effekt: | 1800 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Max. ineffekt: | 2150 W |
| 360-graders basplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept RK2340 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Concept Manualer
26 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
13 Augusti 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026