Concept TM4830 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Concept TM4830 (49 sidor) i kategorin Stavmixer. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
49
Nedladdningar
1.011
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Stavmixer |
| Modell: | TM4830 |
| Vikt: | 875 g |
| Bredd: | 64 mm |
| Djup: | 64 mm |
| Höjd: | 392 mm |
| Sladdlängd: | 1035 m |
| Modell: | Stavmixer |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Pulsfunktion: | Ja |
| Vispar: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Turbo: | Ja |
| Effekt: | 1000 W |
| Skålkapacitet: | 0.8 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Flyttbar skål: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Hastighetsreglage: | Steglös |
| Hackare: | Ja |
| Löstagbart skaft: | Ja |
Stavmixer Concept Manualer
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
Stavmixer Manualer
Nyaste Stavmixer Manualer
1 April 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
15 Mars 2026