Constructa CG441V9 Bruksanvisning
Constructa Diskmaskin CG441V9
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CG441V9 (32 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Constructa CG441V9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

QO *HEUXLNVDDQZLM]LQJ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | CG441V9 |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 865 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Självrengörande filter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.05 kWh |
| Skärmtyp: | LED |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 52 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Vattenförbrukning per omgång: | 17 l |
| Ansluten effekt: | 2300 W |
| Torkklass: | A |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Black, White |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CG441V9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Constructa Manualer
11 Mars 2026
23 Oktober 2025
1 April 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026